Юні полтавські науковці отримали нагороди з рук Міністра освіти України

У Національному технічному університеті ім.Ю.Кондратюка Лілія Гриневич грамотами відзначила учнівську молодь, яка цього року захищала честь нашого міста та області на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту робіт МАН.

Великий потенціал юних науковців на зустрічі із полтавською обдарованою молоддю у національному технічному університеті ім. Ю.Кондратюка відзначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

- Я хочу привітати кожного з переможців, тому що це етап вашого особистого результату у вашому житті. Бо треба було перемогти десь свою лінь, коли треба працювати у той час, коли інші розважалися, треба було підхопити ідеї, поглибити свої знання.

Ці хлопці і дівчата завдяки своїм дослідженням та досягненням дозволяють нашому територіальному відділенню МАН із року в рік входити до десятки кращих регіонів України. 

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Я вітаю батьків, я вітаю викладачів. І окремо в мене тут Почесна грамота. Я хочу привітати Онищенка Володимира Олександровича. В стінах університету і знаходиться та академія, яка має сьогодні такі здобутки.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ

- Подякувати тим молодим людям учнів-членів МАН Полтавського територіального відділення МАН України, які прославляють свій рідний край. Традиційно здобутки і результати діяльності Полтавського територіального відділення МАН – на високому рівні.

Педагоги ж зазначають: минулий рік для деяких шкіл видався напрочуд врожайним на призерів та переможців різних етапів конкурсу-захисту робіт МАН.

Інна Бажан, заступник директора Полтавської гімназії №33

- У нас у цьому навчальному році із 30 учасників міського МАНу 23 стали призерами, а в обласному із 30 знову таки 27 вибороли призові місця. Восьмеро дітей їздило одразу на всеукраїнський етап, і із цих восьми п'ятеро привезли різного калібру здобутки.

Серед призерів всеукраїнського етапу і Сергій Стародумов. Його дослідження - у секції «Технології програмування».

Сергій Стародумов, призер Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт МАН

- Створення навчального розкладу засобами мови програмування Java-script. На сьогоднішній день є досить мало програм, які здатні створювати розклад навчального закладу. До того ж всі вони є платними, тому це є перспективний шлях до того, щоб програмувати.

Також Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич вручила премії переможцям Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України відповідно до обласної Програми підтримки обдарованої молоді.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію