Свою роботу у місті розпочали шкільні базари

Батьки уже почали активно скуповувати дітей до 1 вересня. Продавці запевняють, що ціни залишились на минулорічному рівні, якщо ж підвищення і є, то воно незначне. Покупці з цим не погоджуються. Говорять, що в минулому році зібрати дитину до школи було дешевше.

Підготовкою дітей до школи батьки починають займатись уже нині. Побутує думка, що на базарах можна придбати той же товар, що і в магазинах, але за менші гроші. Відтак, аби зібрати дитину до школи, батькам необхідно купити: шкільну форму, рюкзак, канцелярське приладдя. Цьогоріч шкільну форму в середньому можна купити за 140-160 гривень. Окремо необхідно придбати сорочку, що обійдеться гривень в 50, або блузу - не менше 60-ти. Все це – для учнів перших-п'ятих класів. Батьки учнів середніх та старших класів в цю суму не вкладуться, говорять самі ж продавці. Далі - рюкзаки. Їх вибір досить широкий, так само, як і ціна, яка коливається від 30-60-ти гривень до ста сорока. Все залежить від якості та виробника. Реалізатори запевняють: ціни порівняно з минулорічними підвищились, та не на багато. Такої одностайності серед продавців канцелярського приладдя немає. Одні говорять, що вартість продукції змін абсолютно не зазнала. Інші називають підвищення в районі 20-ти копійок. Окремо полтавці звертають увагу на щоденники. Саме їх найприскіпливіше обирають діти. Коштують щоденники в середньому 8-10 гривень.

На шкільному базарі цього дня ми зустріли гостей міста із Кременчука, Комсомольська, Києва. Вони говорять, що полтавські ціни нічим не відрізняють від цін в їхніх містах.

Стрічка новин