700 гривень – за перше місце, 400 – за третє

У Полтаві відзначили переможців та призерів Всеукраїнських олімпіад. Нагороди отримали 40 учнів із усієї області. Вперше полтавці стали переможцями олімпіад з математики та трудового навчання.

Для нагородження переможців і призерів Всеукраїнських олімпіад з учителями запросили до обласної державної адміністрації. Їм тиснуть руки заступники губернатора та голови облради, вручають квіти та конверти. Сергія Стародумова вітають з третім місцем в олімпіаді з фізики. 

Сергій Стародумов, учень 10 класу Полтавської гімназії №33

- Цілий рік підготовки, і є якийсь маленький результат. Я завдячую своїм викладачам, вони навчили мене любити фізику.

А у Василя Василенка із 6 школи – перше місце у Всеукраїнській олімпіаді з історії. Хлопця запрошують сказати слово з трибуни. Він трохи хвилюється і говорить про те, що наукові змагання йдуть на користь. 

Василь Василенко, переможець Всеукраїнської олімпіади з історії

- Це являється розвитком комунікабельності, самореалізації, також участь в олімпіадах допомагає нам аналізувати та бачити всі плюси і мінуси у процесах, які відбуваються у світі.

Вчитель трудового навчання Світлана Білоброва тут за себе і за свою ученицю. Каже, дівчинка здає ЗНО, тому не прийшла. Її вихованка перемогла у Всеукраїнській олімпіаді з трудового навчання. 

Світлана Білоброва, вчитель трудового навчання школи №27

- В цьому році було завдання надати друге життя старим речам. Потрібно було із старих джинсів та сорочки виготовити виріб, корисний для себе. Моя дівчинка виготовила сумку для ноутбука.

Всього нагороди отримали 40 учнів з різних шкіл області – 8-, 9-, 10- та 11-класники. 

Наталія Корягіна, проректор ПОІППО ім.М.В.Остроградського

- Взагалі Всеукраїнські учнівські олімпіади відбулися з 18 предметів. Найбільше перемог здобули учні Полтавської обласної спеціалізованої гімназії-інтернату 2-3 ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів при Кременчуцькому педагогічному коледжі. 

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

- Кожна дитина, яка отримала диплом 1, 2 чи 3 ступеню, отримує і грошову винагороду, відповідно, за 1 місце – 700 гривень, за 2 місце – 500, 3 – 400 гривень. Всі викладачі, всі, хто готував цих дітей, отримують винагороду в сумі 800 гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію