У Полтаві почали реалізовувати проекти-переможці за програмою «Бюджет участі»

Одним із дванадцяти, за які мешканці віддали найбільше своїх голосів, став проект «У здоровому тілі – здоровий дух». Останній передбачає низку заходів, покликаних залучити молодь до занять спортом та активного способу життя. Першими учасниками проекту стали мешканці будинку по вулиці Небесної Сотні, 91.

Внутрішньо-дворовий майданчик будинку по вулиці Небесної Сотні. У суботу вранці ці хлопці на власному прикладі показують своїм одноліткам переваги від занять спортом.

Торік проект «У здоровому тілі – здоровий дух» став одним із 12 переможців міської цільової програми партиципаторного бюджетування. 

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

- Мешканці Полтави проголосували, звичайно, за рахунок агітації за цей проект авторів проекту, але це означає, що полтавці небайдужі, їм хочеться виховувати молодь, і в даному випадку громадська організація, влада, мешканці і все це разом, об'єднавшись, ми маємо результат.

Автори цього проекту – представники ГО «Центру спортивних єдиноборств «ЮС Чемпіон». Останні розповідають: проведення подібних заходів у нашому місті розраховано з травня по серпень.

Олександр Денисенко, співавтор проекту «У здоровому тілі – здоровий дух»

- Буде проведено 12 таких заходів. Шість буде більш масових, ще у нас залишиться п'ять таких, як сьогодні. І шість в нас буде таких більш маленьких, тобто, ми будемо приїжджати у двори, викладати татамі, і будемо проводити майстер-клас з єдиноборств, з акробатики, маленьке тренування з дітьми.

А ще проект, кажуть його творці, передбачає встановлення у різних районах міста 6 спеціальних турніків, аби полтавці мали змогу у своїх дворах займатися спортом. Дівчата і хлопці, які сьогодні демонструють показові виступи, колись зробили вибір на користь здорового способу життя, тепер прагнуть збільшити коло своїх однодумців.

Денис Столярчук і Ігор Береза, спортсмени

- Цікавіше займатися спортом, ніж курити, пити. Краще займатися спортом і все.

Серед глядачів, які спостерігають за вправами на татамі, – як діти, так і дорослі.

Надія Гриценко, полтавка

- Дуже подобається. Щоб таке організовували частіше.

Наступний такий захід автори проекту «У здоровому тілі – здоровий дух» планують провести у мікрорайоні «Левада» на майданчику між двома школами – 17 та 37.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію