В 11 школі Полтави свято Останнього дзвоника пройшло без букетів

На урочисту лінійку їх принесли всього кілька, і ті поклали до пам'ятника героям операції «Френтік» та біля меморіальної дошки загиблому в АТО Валерію Боняківському.

Тут – така ж урочиста лінійка, як і в інших українських школах. На святі Останнього дзвоника у полтавській 11-ій так само, як скрізь, виступають діти, виходять випускники і випускають на щастя кульки. От тільки зовсім не видно квітів. Кілька букетів, які помічаємо в натовпі, за святковою програмою лягають біля меморіальної дошки випускнику школи, атовцю Валерію Боняківському. 

Цього року педагоги вирішили: просити учнів та батьків замість купувати букети спрямувати кошти на благодійність. У 7-В зібралися і допомогли хворій дитині. 

Наталія Пасішна, класний керівник 7-В класу 11 школи м.Полтава

- До нас звернулися з Великої Багачки Диканського району, там дуже хворий хлопчик, йому можна врятувати життя. Ми збирали протягом тижня, хто скільки міг діти приносили. Назбирали 2 тисячі.

Гліб Пономаренко, учень 7-В класу 11 школи м.Полтава

- Як сказала Наталія Миколаївна, діти також хочуть жити. Так що ми краще дали дитині гроші, ніж на квіти.

В інших класах оголосили, що потрібно допомогти військовим. 

Валентина Олійниченко, директор 11 школи м.Полтава

- Ми знаємо, що на сьогодні наші бійці потребують води, наші бійці потребують засобів від комарів, вони потребують гігієнічних засобів, тому, ми так думаємо, що ті кошти, які батьки витрачають на дорогі, надзвичайно дорогі букети, ми краще витратимо на цю благодійну справу.

Світлана Безкоровайна, мама випускника 11 школи м.Полтава

- Букет квітів коштує від 30 до 60 гривень, ми прийняли рішення, що це більш доцільно – ці кошти перерахувати на благодійність.

Ольга Митько, класний керівник 11 класу 11 школи м.Полтава

- Це прекрасно, це рішення таке, яке, ну, я так думаю, що підтримає бійців АТО, тих, які захищають мир, і завдяки яким ми сьогодні тут стоїмо на цьому подвір'ї, щасливі, усміхнені. Я думаю, що можна запропонувати іншим школам на майбутнє...

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію