Поліція затримала чоловіка, який грабував полтавок

23 травня працівники відділення поліції № 1 міста Полтава, в ході оперативних заходів затримали 23-річного раніше судимого полтавця, який підозрюється у скоєнні декількох пограбувань. Серед білого дня він нападав на жінок у під’їздах будинків та із застосуванням сили зривав із шиї золоті ланцюжки.

«Затримати зловмисника вдалось завдяки тому, що після пограбування, яке було скоєне 16 травня, він потрапив у поле зору камер відеоспостереження неподалік місця скоєння злочину, - розповів начальник відділення поліції № 1 міста Полтава підполковник поліції Сергій Махно. – Хоча через низьку якість зображення встановити особу чоловіка нам не вдалось, однак, знімаючи відео з багатьох інших камер по місту Полтава, нам вдалось встановити район, де він часто потрапляє у поле зору». У цьому районі працівники кримінальної поліції встановили постійне спостереження, і як тільки зловмисник потрапив їм на очі – затримали його.

Після затримання зловмисника виявилось, що за декілька годин перед цим, він скоїв напад на жінку в одному з будинків по вулиці Пушкіна.

На даний час отримані докази причетності чоловіка до трьох пограбувань, які були скоєні протягом цього місяця, зокрема, 4 травня - в одному з будинків по вулиці Велико-Тирнівській, 16 травня – по вулиці Маршала Бірюзова та 23 травня – по вулиці Пушкіна.

Зловмиснику оголошено про підозру за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, вчинений повторно), санкція даної статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років. Судом йому обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою. Працівники поліції перевіряють причетність чоловіка до скоєння інших злочинів на території міста Полтава та області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію