До 10 років позбавлення волі за наркобізнес

Таке покарання може загрожувати полтавцю, який у власній квартирі виготовляв метамфетамін. У його помешканні правоохоронці виявили устаткування, яке застосовувалось для створення психотропних речовин, чималу кількість «метамфетаміну», вже підготовленого для збуту, а також рослини коноплі у висушеному та подрібненому стані.

У квартирі одного із будинків по провулку Хорольському у Полтаві правоохоронці виявили справжню нарколабораторію. У своїй оселі 46-річний чоловік виготовляв психотропні речовини. Збував їх або безпосередньо у квартирі, або в місті своїм знайомим наркозалежним полтавцям. 

Олег Кропивка, заступник начальника відділення №1 поліції Полтави

- В ході досудового розслідування встановлено, що даний наркотичний засіб збувався за ціною 150 гривень за 1 см куб, в народі називають «куб».

Сам чоловік близько 20 років вживає наркотики. Раніше вже був судимий.

затриманий

- До мене зверталися люди, у яких були фінанси. Я просто готував, і за це брав половину.

Чоловіка затримали. Зараз він знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. Усе вилучене під час обшуку направлено до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру для проведення експертизи. За свою протиправну діяльність затриманому може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію