Тепер офіційно: ЄС оприлюднив розпорядження про безвіз з Україною

З моменту оприлюднення документу має пройти 20 днів, після чого безвізовий режим остаточно набуде чинності. Ця дата припадає на 11 червня 2017 року.

Офіційний вісник Європейського Союзу в понеділок, 22 травня, оприлюднив законодавче розпорядження про запровадження безвізового режиму для громадян України. З моменту оприлюднення до набуття чинності безвізовим режимом повинно пройти 20 днів, йдеться у документі.

Таким чином, громадяни України зможуть в'їжджати до країн Євросоюзу за новими правилами, починаючи з 11 червня. Такі правила стосуватимуться лише власників біометричних паспортів та не поширюватимуться на країни, які не входять до Шенгенської зони, зокрема, Великобританії. Водночас без візи українці зможуть в'їжджати також в інші країни Шенгену, що членами ЄС не є, зокрема, Швейцарії, Норвегії та Ісландії.

Депутати Європейського парламенту підтримали це рішення іще 6 квітня 2017 року. Після цього Рада Європейського Союзу формально затвердила рішення про надання безвізового режиму для українців на засіданні 11 травня.

17 травня голова Європейського парламенту Антоніо Таяні та представник головуючої в Євросоюзі в цьому півріччі Мальти підписали законодавче розпорядження про запровадження безвізового режиму для громадян України. Урочиста церемонія у Страсбурзі стала останньою необхідною процедурою для формального схвалення візової лібералізації для українців.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію