Полтавський будинок культури відзначив 60 років

Святкування були з розмахом – найкращі артисти, почесні гості, дорогі подарунки і відверті зізнання від перших осіб міста.

«Пам'ятаєш, як все починалось...» – у 60-річний ювілей в Міському будинку культури пригадують найперші його роки. У фойє – ювілейні афіші, віддруковані на машинці, чорно-білі фото, дипломи та нагороди з минулого. Дім культури заснували у 1957, спочатку тут було невелике приміщення, а там, де зараз виставкова зала, – відкритий танцмайданчик, де відпочивали люди літнього віку. Цього дня тут як серед глядачів, так і серед артистів, – колишні працівники. 

Оксана Дейнега, в.о. директора Полтавського міського будинку культури

- На цей концерт ми запросили більше 80 чоловік, які колись працювали в міському будинку культури. Робили ремонт чи писали сценарії – для кожного з нас важливо те, що вони тут працювали, і цей будинок культури існує завдяки їх праці також.

Зараз – редактор газети «Полтавський вісник», колись – директор міського будинку культури Лариса Семеняга каже: робота в МБК – це прекрасна сторінка в її житті. 

Лариса Семеняга, екс-директор Полтавського міського будинку культури

- Багато десятків разів я була свідком того, коли створювалися нові творчі колективи, нові творчі особистості. І від цього моє серце наповнюється такою вдячністю за те, що я була присутня при цьому диві. Я дякую Богу, дякую всім, хто на моєму творчому шляху був зі мною поряд. Щастя вам, добра, низький уклін.

Вихованці кажуть – тут особлива атмосфера. 

Юлія Дігтяр, вихованка творчого центру Наталії Май

- Атмосфера в міському будинку культури просто нереальна. Тут всі творчі люди, ми завжди були однією сім'єю. В нас ніколи такого не було, що там окремо якийсь один колектив, окремо – якийсь інший. Завжди ми були разом.

 На ювілейному концерті на сцені – знані артисти. За кілька номерів ведуча запрошує мера. Як виявилось, не просто надати слово, а й поставити кілька питань. На запитання: «Ким би працював в міському будинку культури?» міський голова відповів: 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Менеджером, щоб сидіти під кабінетом у міського голови і вибивати кошти на міський будинок культури...

У День народження Будинку культури його працівники отримують відзнаки та путівки до Опішні, а керівник – сертифікати на придбання тканини для шумоізоляції у дискотечно-виставкову залу, апаратури для демонстрації фільмів та на ремонтні роботи у будівлі.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Всього-навсього 52 людини, які працюють у міському будинку культури, забезпечують всі без виключення заходи в нашому місті. Це понад 300 заходів щорічно. Ми підготували на декілька мільйонів різних сертифікатів, тому що треба робити ремонтні роботи, треба дітей забезпечувати костюмами.

На сьогодні в міському будинку культури – 37 творчих формувань: танцювальних, вокальних, циркових. Їх задіюють на міських масових святах, вечорах пам’яті, різних фестивалях.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію