На російські шоколадні вироби накладають антидемпінгове мито

Причиною запровадження мита є демпінговий імпорт російських солодощів у 2013-2015 роках, який завдав удару по рентабельності кондитерської промисловості в Україні.

Україна наклала антидемпінгове мито на шоколадні вироби з Росії. Відповідне рішення ухвалила міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі. Ставка антидемпінгового мита складе 31,33 відсотка. Про це повідомляється в газеті "Урядовий кур'єр" в суботу, 20 травня. Мито запроваджується строком на п'ять років. Нововведення набуде чинності через 30 днів після опублікування рішення комісії.

Комісія мотивувала своє рішення тим, що у 2013-2015 роках мав місце демпінговий імпорт російського шоколаду і кондитерських виробів. За цей же період погіршилися економічні показники українських кондитерів. Зокрема, майже на вісім відсотків скоротилися обсяги виробництва шоколадних виробів. Рентабельність реалізації кондитерських виробів в Україні впала на понад 26 відсотків, на 11 відсотків скоротилося кількість працівників, задіяних у виробництві шоколадних виробів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію