У Полтаві визначили кращу бригаду екологічної просвіти України

У нас проходив Всеукраїнський фестиваль «Земля – наш спільний дім», 22 команди змагалися за звання кращої.

На сцені обласного центру естетичного виховання вручають відзнаки юним екологам. Три дні у Полтаві тривав Всеукраїнський фестиваль екологічних просвіт під назвою «Земля – наш спільний дім». Конкурс проходить уже вшістнадцяте, цього разу провідною стала тема ландшафтів. 

22 команди із різних куточків України піднімали проблеми, болючі для свого регіону. 

Святослав Нежиборський та Руслан Стороженко, представляють команду Київської області

- Звертали увагу на те, що зникають річки.

- Провели нівелювання поверхні, відновлювали історичні карти, співпрацювали з краєзнавчими музеями в нашому місті, і з'ясували, що в нас раніше місто омивалося багатьма річками, але більшість пересохло.

Ці хлопці представляють команду, яка перемогла на фестивалі. Їх родзинкою був гумор – вони затяті гравці в КВН. Кажуть, що поки готувалися, не тільки з проблемами ландшафтів ознайомилися, а й їх причинами.

Святослав Нежиборський та Руслан Стороженко, представляють команду Київської області

- Не тільки люди, це влада, яка не виділяє кошти, щоб очищати територію від сміття. 

- Загалом всі ці акції здійснюються за допомогою волонтерських організацій, міськрада у нас зараз, вона рухається не в екологічне русло, а більше розбудовує місто. 

Із цінними подарунками з Полтави поїхали усі учасники. Окрім дипломів, командам вручили фото із краєвидами Полтави, сценарії усіх виступів та сувенірні чашки. Команда Черкаської області отримала приз за кращу акторську майстерність. Діти кажуть: Полтава приймала добре. 

Дарина Фесун, представляє команду Черкаської області

- Ми вперше як заїхали в Полтаву, нас дуже здивувало те, що дуже багато каштанів. Красиве, мальовниче місто, дуже багато архітектурних пам'яток, які дуже сильно здивували. В нас в Черкасах такого немає.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію