Дівчата з 31-го ПТУ створювали витвори мистецтва із волосся

У закладі відбувся традиційний Конкурс фахової майстерності. Останній складався із трьох епізодів: чоловіча стрижка, жіноча та вечірня зачіска.

Олена та Анастасія – майбутні перукарі. Проте сьогодні на конкурсі фахової майстерності мають різні завдання. Олена – перукар, Анастасія – модель.

Анастасія Пасько, модель

- Це доволі незвично. Так як я звикла щось робити своїми руками, а тут ти сидиш, не можна торкатися до волосся, і досить таки тяжко.

Доки Анастасія терпляче сидить біля дзеркала, на її голові вибудовується вечірня зачіска концентрованого типу. Начісування та хвилі із сіточок – її основа. Роботою зі своєю асистенткою майстер Олена задоволена.

Олена Архіпова, учасниця конкурсу

- В неї просто волосся таке: куди його покладеш, воно так і буде лежати. Не так, що ти його укладаєш, а воно буде стирчати. На її волоссі – це найкраще, що можна зробити.

Щороку наприкінці навчального року учениці 31-го професійно-технічного училища беруть участь у Конкурсі фахової майстерності. Перші два випробування – чоловіча та жіноча стрижка з оформленням. Нині ж за дві години учениці мають створити авторську вечірню зачіску.

Тетяна Скіданова, викладач ПТУ №31

- Вечірня зачіска – це фантазія наших учнів, це їхнє бачення, їхнє представлення. Звісно, вона повинна бути не дуже великою, не дуже об'ємною, але мати кілька елементів, складових, вони повинні поєднуватися вигідно в одній зачісці, а найголовніше – пасувати моделі, доповнювати її природну вроду.

Самі ж учасниці конкурсу кажуть: у вигаданих ними моделях зачісок намагаються не забувати і про сучасні модні тенденції. А це...

- Локони, хвилі, елементи гофре можуть застосовуватися, буклі.

Для викладачів конкурс – це нагода побачити, що дівчата засвоїли під час першого року навчання та як вони виглядають у ролі професійних майстрів сфери краси.

Стрічка новин