У Полтаві поліція припинила діяльність ще чотирьох гральних закладів

У Полтаві поліція припинила діяльність ще чотирьох гральних закладів

Вихідними у місті Полтава працівниками слідчого управління ГУПН в Полтавській області разом з кримінальною поліцією, працівниками управління захисту економіки та прокуратурою Полтавської області було задокументовано та припинено діяльність чотирьох ігрових закладів, де в ході санкціонованих обшуків було вилучено 112 одиниць комп'ютерного обладнання.

Приміщення, де надавались послуги із забороненого в державі грального бізнесу, були розташовані на вулицях Гожулівській, Н.Сотні, Соборності та Мазепи.

Вилучене обладнання направлено на експертизу Встановлюються особи, причетні до організації та підтримки функціонування незаконного бізнесу.

За всіма виявленими фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання

Працівники поліції Полтави продовжують проводити заходи з викриття та припинення незаконної діяльності, пов’язаної з проведенням азартних ігор і звертаються до містян з проханням повідомляти про відомі факти функціонування таких закладів на лінію «102».

Стрічка новин