У Полтаві відгримів гала-концерт Міжнародного телевізійного фестивалю «Мамина сорочка»

Кілька сотень учасників, сім категорій та номінацій – на сцені Палацу дозвілля «Листопад» юні зірки вражали своїми талантами членів журі та глядачів у залі. 

Одна з найвідоміших пісень Наталії Май торік дала назву фестивалю юних талантів. Вокалісти, танцівники, музиканти з різних куточків України у Полтаві виборювали його головні призи. Цього разу 550 учасників змагалися у семи різних номінаціях. Серед них і нові – реп, дебют, авторська пісня.

Наталія Май, Заслужена артистка України, засновниця фестивалю «Мамина сорочка»

- Дуже багато народних голосів, гарних. Дуже багато таких, які я називаю «Кириченківські». Я не знаю, можливо, у нас така земля, що такі голоси народжуються і виростають, викохуються. Отримали масу задоволення всі члени журі, тому що такі таланти. Не раз за конкурс плакали, тому що так прямо серце виймали діти.

Вихованці студії естрадного вокалу Геннадія Рагуліна – також серед учасників фестивалю. Кажуть: сьогодні виступають сольно. У кожного – своя пісня, свій досвід участі у таких конкурсах.

Валерія Носенко, учасниця фестивалю «Мамина сорочка»

- Я уже брала участь у трьох конкурсах. На «Маминій сорочці» я вже другий раз. Мені тут дуже подобається апаратура і як звучить тут звук.

Її колега із колективу Аліна Колінько зізнається: для юних артистів дуже важливий вихід на таку велику сцену. 

Аліна Колінько, учасниця фестивалю «Мамина сорочка»

- Кожен учасник, беручи участь у цьому фестивалі, він здобуває якихось знань. Тобто, він дивиться на інших учасників і думає: «Там я не так зробив, тобто, у наступному році я зроблю по-іншому. Я заспіваю по-іншому». Тобто, здобувають досвід.

Цього року фестиваль набув статусу міжнародного, але традиційно відбувся під патронатом міського голови Олександра Мамая.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Коли Наталія Май запропонувала взяти мені під свій особистий контроль, під патронат цей захід, я, безумовно, не відмовився, взяв його в свої руки, і я думаю, що у нас цей захід вийшов на найвищому рівні.

Гала-концерт у Палаці дозвілля «Листопад» зібрав кращих із кращих виконавців фестивалю. 

Микола Демченко, директор Полтавського музичного училища ім.М.Лисенка, член журі

- Мені як директору музичного училища дуже приємно, що вдруге я став свідком такого потужного мистецького загалу, фестивалю, конкурсу, в якому беруть участь сотні, сотні і сотні дітей. Причому, це участь така щира, така природня.

А у фіналі кожен учасник фестивалю отримав нагороди. Гран-прі цього року в номінації «Естрадний вокал» здобула співачка Олеся Шаповал із Гадяча. Від міського голови вона отримала в подарунок велосипед.

Стрічка новин