За сутенерство полтавка може провести за ґратами до семи років

Свій бізнес жінка організувала разом з трьома мешканцями Кременчука. Семеро дівчат працювали на них, пропонуючи клієнтам надання інтимних послуг. Більше про це - у наступному сюжеті.

затримана

- Життя таке. Не ми такі.

Так про свою протиправну діяльність говорить жінка, яка організувала бізнес із надання інтимних послуг. На це, говорить, її штовхнула матеріальна скрута.

затримана

- Знайшла знайому, яка хотіла працювати, і два водія. Ось вона і працювала. 500 гривень на годину з одного чоловіка, плюс таксі туди і звідти. Клієнти самі нас знаходили. На банях візитівки наші були.

Працювали за цією схемою шестеро дівчат від 19 до 25 років. Отримані від клієнтів кошти із організаторами бізнесу вони ділили 50 на 50.

Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області

- Троє осіб на чолі із 33-річною мешканкою Полтавської області організували декілька груп, які займалися наданням незаконних сексуальних послуг в м. Полтава та Кременчуці. Так в ході проведення обшуків у фігурантів за адресами мешкання та адресами роботи були вилучені чорнові записи, були вилучені грошові кошти, які підтверджують незаконну діяльність вказаних осіб.

Наразі триває досудове розслідування у рамках відкритого раніше кримінального провадження за частиною 2 статті 303 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до семи років.

Стрічка новин