Стали відомі всі фіналісти "Євробачення-2017" в Києві

Стали відомі всі фіналісти "Євробачення-2017" в Києві

На "Євробаченні-2017" після другого півфіналу визначилися імена всіх учасників заключного етапу пісенного конкурсу.

Другий півфінал музичного конкурсу "Євробачення-2017" завершився в Києві в ніч на п'ятницю, 12 травня. 

За підсумками глядацького голосування і думки членів журі до фінальної частини конкурсу увійшли: Аня Ніссен з Данії, Жак Хоудек з Хорватії, гурт NAVI (Naviband) з Білорусі, Крістіан Костов з Болгарії, Йоці Папаї з Угорщини, співак IMRI з Ізраїлю, Ілінка і Алекс Флоря з Румунії, JOWST (Йоакім Віт Стеен) і Александер Вальманн з Норвегії, гурт O'G3NE з Нідерландів, а також Натан Трент з Австрії.

Першими фіналістами двома днями раніше стали представник Швеції Робін Бенгтссон, співак Салвадор Собрал з Португалії, виконавиця Демі з Греції, представниця Азербайджану Діана Гаджиєва і група "SunStroke Project" з Молдови. У фінал конкурсу також вийшли співачка Кася Мось з Польщі, представниця Вірменії Арцвік Арутюнян, Ісая Фаєрбрейс з Австралії, співак Ховіг з Кіпру і співачка Бланш з Бельгії.

Крім того, в ньому виступлять представники п'яти країн, які платять найбільші внески до Європейської мовної спілки (EBU) - Великобританії, Німеччини, Іспанії, Італії, Франції, а також виконавець від України - переможниці минулого "Євробачення". Їм не треба було проходити сито півфіналів.

Фінал "Євробачення" відбудеться в суботу, 13 травня.

Стрічка новин