700 полтавців вийшли до парку «Перемога», щоб продемонструвати легкоатлетичні здібності
Обмежень немає: дівчата й хлопці, школярі та студенти, професійні спортсмени та аматори - усі взяли участь в забігах. Але кількість кубків - обмежена. За перебігом змагань спостерігала наша знімальна група.
Спорт для всіх. Тут зібралась учнівська молодь, щоб позмагатися за першість в легкоатлетичній естафеті. 700 учасників, десятки команд, 3 забіги та лише 6 кубків.
Людмила Бракита, учасниця естафети
- Молодь хоче бути здоровою, вона обирає спорт. Це, в першу чергу, здоров'я. Я спортом займаюсь у вільний час, відпочиваю так.
Серед учасників естафети Кирил. Хлопець займається боксом і має титул чемпіона України. Його команда тільки-но зайняла 4 місце в першому забігу. Цей результат не влаштував спортсмена.
Кирил Глибко, учасник естафети
- В нас був відбір у школі, найкращі пішли на цю естафету. Але не зайняли призові місця. Це поганий результат. Бо 2 та 4 місце - найгірші.
Легкоатлетична естафета - традиційна. Вже 69 років молодь щовесни об'єднується в команди, надягає спортивну форму, кросівки та перевіряє свої сили.
Віктор Кікоть, співорганізатор, заступник головного редактора «Зорі Полтавщини»
- Перша естафета відбулась у 1949 році, в зруйнованій, тоді ще, Полтаві. Ті учасники, школярі стали потім відомими спортсменами, тренерами. Ми сподіваємось, що традиція триватиме і далі.
«Естафета - це інструмент, яким можна привернути увагу до спорту», - кажуть організатори. Завдання: зацікавити та залучити до регулярних занять легкою атлетикою.
Іван Глушко, Заслужений тренер України
- Здоров'я, психіка, вольові якості - у кожного свої. Хтось народився, щоб брати участь в Олімпійських іграх, а хтось, щоб писати вірші.
А ось призи від газети «Зоря Полтавщини» на будь-який смак: і для спортсменів, і для поетів. Кубки, спортивний інвентар, є і кухонне приладдя, і передплата на газету. Цьогоріч естафета присвячена Дню пам'яті та примирення.