Cапер помиляється один раз

Пройшовши пекло, потрапив у рай. Сапер-розмінувальник з Полтавщини загинув під час виконання завдання. Ростислав Чипенко був сапером і воював у складі 90-го батальйону 81-ої бригади. Чергова розвідка стала фатальною і для мужнього атовця, і для його родини. Прощання з героєм відбулося сьогодні.

Cапер помиляється один раз. У «кіборгів» сьогодні сльози на очах, бо прощаються зі своїм військовим побратимом. Молодий та мужній командир взводу, 38-річний сапер-розмінувальник Ростислав Чипенко загинув під час розвідки.

Ігор Солод, головний старшина 90-го батальону

- 8-ого травня вони здійснювали дорозвідку з розвідувальним підрозділом  спрацювала «сюрприз-міна». До лікарні довезли його, а там він помер... осколкове в голову.

Завжди перший - коли війна, коли потрібно закрити собою товаришів по службі. «Відважний солдат, яким може пишатися Полтавщина» - так про нього кажуть бійці.

Анатолій Коломієць, військовий побратим

- Багато було пройдено етапів: Зайцеве, промзона, де в минулому році були найактивніші бойові дії. Все пройшли, все витримали. Я думаю, він має потрапити в рай, бо пекло він вже пройшов.

Ростислав мріяв про службу в легендарному батальйоні кіборгів. Пройшов підготовку і у жовтні 2016 року підписав контракт. Воював у 90 військовому підрозділі 81 бригади. А вдома, на Полтавщині, за нього молилась дружина і троє дітей. Родина атовця ще не оговталась від втрати.

Валентина Чипенко, тітка

- В нього троє дітей, маленькі хлопчики... не має ні житла, нічого. Від безгрошів'я, щоб провести воду, газ - пішов туди.

Сумно всім: військовим, родичам і навіть небу.

Стрічка новин