На Полтавщині поліцією затримано групу осіб, що організували надання сексуальних послуг

На Полтавщині поліцією затримано групу осіб, що організували надання сексуальних послуг

Працівниками відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми було припинено діяльність групи із чотирьох осіб, що займалися втягненням в зайняття проституцією та сутенерством.

Зазначену злочинну діяльність організували 28-річна полтавка та мешканці Кременчука віком 22, 40 та 38 років. Дані особи забезпечували діяльність семи повій у Кременчуці віком від 19-ти до 25-ти років.

- Встановлено, що жінки віком 28 та 22 роки приймали замовлення від клієнтів щодо надання повіями інтимних послуг за грошову винагороду, здійснювали збір грошових коштів з повій та контролювали їх діяльність, - повідомив начальник поліції Полтавської області Олег Бех. - Двоє чоловіків віком 38 та 40 років на автомобілі перевозили повій до клієнтів та здійснювали збір коштів за надані послуги».

Поліцейські провели ряд санкціонованих обшуків та вилучили речові докази.

Триває досудове розслідування у рамках відкритого раніше кримінального провадження за частиною 2 статті 303 Кримінального кодексу України (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією, вчинені щодо кількох осіб або повторно, або за попередньою змовою групою осіб). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до семи років.

Стрічка новин