Представники обласної влади поклали квіти до пам’ятника загиблим у Другій світовій війні у Семенівці

Урочистості з нагоди 72 річниці Перемоги у Другій світовій війні відбулися в селищі міського типу Семенівка Полтавської області. 9 травня на мітинг туди приїхали очільники області, аби привітати ветеранів і вшанувати полеглих захисників.

Велике свято і одночасно день жалоби. 9 травня в об'єднаній територіальній громаді Семенівки зустрічають разом з її жителями губернатор Полтавщини Валерій Головко та голова обласної ради Олександр Біленький.  

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Мій дід, який помер 3 роки тому, завжди говорив: «Ми гинули не за тоталітарних вождів. не за червоний прапор, на якому занадто багато крові. Ми гинули за нашу Україну. Тому що великої різниці між фашизмом і тоталітарним комунізмом немає».

Надзвичайні жертви понесли українці внаслідок Другої світової війни, що закінчилась 72 роки тому. У цифрах - 7 мільйонів загиблих співвітчизників. 

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Кожен п'ятий українець загинув за часи Другої світової війни. Саме Україна була основним військовим майданчиком бойових подій і саме тут відбувалися найжорстокіші битви.

На головній площі селища нагадали всім присутнім про страшні часи Другої світової війни, відтворивши «живі картини» тих подій. Ветерани та гості свята традиційно поклали квіти до пам’ятника всім загиблим в боях за свободу і незалежність у Семенівці.

Людмила Милашевич, голова Семенівської селищної ради 

- Я вдячна всім, хто прийшов на це свято, що ми пам'ятаємо історію. Люди, які не цінують і не пам'ятають історії, їх покоління просто не матиме майбутнього. А у нас живуть щирі, добрі, талановиті, працьовиті люди.

Гості свята вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих за роки війні. Урочистою ходою пройшли ветерани АТО, ветерани війни в Афганістані, ліквідатори аварії на ЧАЕС.

Стрічка новин