Понад 10 тисяч українців вийшли 1 травня на Хрещатик сказати «ні» МВФ та олігархам

Таким чином люди виступили за свої трудові права та підвищення зарплат і пенсій. Марш трудящих у столиці організували Соціал-демократична партія та профспілки, аби в унісон з мільярдом людей по всьому світу відзначити Міжнародний день праці.

Тисячі українців разом відзначили Міжнародний день праці. Колона демонстрантів з національними, профспілковими та червоними соціал-демократичними прапорами пройшлася головною вулицею країни до Європейської площі.

Олександр Шамота, голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) у Полтавській міській раді

- Сьогодні разом профспілками Соціал-демократична партія вивела людей для того, щоб показати, що трудовий народ буде жорстко боротися з цими представниками олігархічної групи і Міжнародного валютного фонду.

Лідер СДП Сергій Каплін відзначив, що у його політсили є план порятунку держави від знищення і розчленування через розпродаж землі та інші реформи на догоду МВФ.

Сергій Каплін, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)

- Я закликаю вас, дорогі брати і сестри, допомогти мені, моїй команді, всім нам, своїм дітям, нащадкам перемогти олігархію, Міжнародний валютний фонд, перемогти нашу нерішучість, перемогти нашу невіру у те, що наша держава має майбутнє, перемогти себе, щоб перемогти історію і побудувати Україну - лідера в Європі.

Нині лідер СДП вирушає в тур по всій Україні. Сергій Каплін збирається об'їхати 500 міст, районів та сіл, щоб вимагати перезавантаження влади та відродження країни.

Стрічка новин