Невдала крадіжка газоконденсату

Невдала крадіжка газоконденсату

В ніч з 08 на 09 травня під час здійснення охоронних  заходів  на об’єктах паливно-енергетичного комплексу працівники Лубенського міжрайонного відділу поліції охорони на одній із свердловин поблизу с. Сенча у Лохвицькому районі затримали чоловіка, який намагався викрасти газовий конденсат.

Саме в цей час на місце події прибув і автопатруль, який прямував за повідомленням оператора про зменшення тиску на одній з дільниць продуктопроводу. Спільними зусиллями правоохоронці затримали чоловіка, який зливав газовий конденсат зі свердловини у пластикові каністри.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Лохвицького відділу поліції. Встановлено особу затриманого. Ним виявився місцевий житель 1983 року народження. Зі слів останнього газовий конденсат набирав для власних потреб. На місці події також вилучено 7 пластикових каністр загальною ємністю 140 літрів та засоби для переливання палива.

Відомості про дану подію внесено до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 1 статті 185 Кримінального кодексу України.

Санкція даної статі передбачає  покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Стрічка новин