Каву і пральний порошок у Полтаві виготовляли в підпільних цехах

Для цього група осіб використовувала фальшиві марки фірмових найменувань. Підроблену продукцію реалізовували як на території Полтавської області, так і на території інших областей України.

До поліції Полтавщини надійшла інформація про діючі в Полтаві підпільні цехи, де виробляють фальсифіковану продукцію. Виявилося, що група осіб незаконно виготовляла каву та пральні порошки. Підробки реалізовували в різних куточках України. Під час проведення обшуків правоохоронці вилучили значну кількість фальсифікованого товару під різними брендовими назвами. Також виявлено обладнання для виготовлення і фасування підробок, штампи, журнали з чорновими записами та інші документи.

Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області

- В ході проведення подальших слідчих заходів встановлюються місця збуту як на території Полтавської, так і на території інших областей України, також особи, які допомагали скоювати злочини фігурантам, а також інші обставини, які допоможуть в розслідуванні вказаного кримінального провадження.

За даним фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Організаторам цього незаконного бізнесу може загрожувати  від 3 до 7 років позбавлення волі.

Стрічка новин