У Полтаві ремонтують житлові будинки

З приходом весни у місті розпочалися активні роботи у під'їздах і підвалах. Зокрема, для збереження тепла у них замінили старі вікна на нові. Усі роботи фінансуються з міського бюджету.

Цю п'ятиповерхівку збудували у 60-х роках минулого століття. Жителі будинку розповідають, що з того часу жодних ремонтних робіт тут не проводилося. У деяких під'їздах мешканці наводили порядок самотужки. 

Тамара Путря, мешканка будинку 

- Я його ремонтувала, білила. Хто приходив до нас у гості, то казали, що гарний під’їзд. Але це все завдяки мені, що я його підтримувала, фарбувала, білила.

Надія Скрипай, мешканка будинку

- Під’їзд наш третій був в найгіршому стані у цьому будинку. Якісь ми чи не дружні. Скільки я живу у будинку - ніхто нічого не робив. Як Тамара Павлівна робила сама і організовувала, а ми не були такі організовані.

Та зараз тут тривають капітальні ремонти у під'їздах за рахунок міської ради.

Володимир Запара, депутат Київської районної у м.Полтава ради

- Продовжується програма Андрія Матковського по ремонтах будівель, покрівель будинку та по капітальних ремонтах під’їздів, а також заміні труб у підвалах.

Для того, щоб утеплити під'їзди у будинку, що по вулиці Степана Кондратенка, старі вікна замінили на нові. Окрім цього, встановили нові дерев'яні двері, які ведуть у приміщення підвалу. Тут фарбують і білять стіни, а ще планують встановити нові світильники та перила. Для проведення ось таких ремонтів у житлових будинках і підвалах міста, з міського бюджету виділили десятки мільйонів гривень.

Стрічка новин