На Волині у поле вивезли 15 КамАЗів трупів тварин

На Волині у поле вивезли 15 КамАЗів трупів тварин

Селяни відмовляються припинити блокування траси, допоки влада не організує вивезення скотомогильника. 

На Волині обурені селяни перекрили дорогу Київ-Ковель-Ягодин, так звану Варшавську трасу, через гнилі туші тварин, які вночі з'явилися на їхніх угіддях. Як повідомили місцеві мешканці, інцидент стався вночі проти 5 травня у Ковельському районі між селами Озерне і Заячівка

"Уночі потай на людські паї вивезли 15 КамАЗів трупів тварин", - розповів місцевий житель Микита.  За даними голови Поворської сільради Сергія Семенюка, гнилі відходи сюди вивезли робітники сумнозвісного Ковельського ветсанзаводу, який вже потрапляв у поле уваги ЗМІ через влаштований раніше скотомогильник з трупами свиней і коней. До речі, його директору  кілька тижнів тому оголосили про підозру.

"Це відходи з Ковельського ветсанзаводу, який просто забитий тими відходами. Міська влада не знає, куди їх подіти. Жодна громада не хоче їх приймати.

Того вони вночі - десь з 2-ї до 6-ї години вивезли в межах 15 машин тих відходів на людські паї біля села Заячівка. І там такі запахи йдуть "приємні", - розповів Семенюк. Жителі навколишніх сіл відреагували на ситуацію з гнилими відходами, заблокувавши дорогу.

Селяни не пропускають нікого, тож наразі утворився величезний затор.  Люди відмовляються звільняти трасу, допоки влада не вивезе трупи тварин з їхніх угідь. Незважаючи на те, що на місці присутні представники влади з району та області, вивезення відходів досі не організовано.

"Умови людей: щоб місто повантажило і забрало назад ці відходи. Тоді люди одразу розблокують дорогу. Наразі вивезення тушок ніхто не організовує.

Ми розмовляли із заступниками губернатора. Губернатор прислав начальника екологічної безпеки області Ткачука. Він людям розказує, що все приберуть, розходьтеся, але люди не вірять", - додав голова Поворської сільради Сергій Семенюк.

Сільський голова наголошує, що ситуація створює екологічну загрозу для навколишніх сіл. "Зараз собаки, лисиці будуть розтягувати все, і це буде екологічна катастрофа для наших населених пунктів. Люди налякані, зараз ще піде якась чума", - попереджає Семенюк.  На місці зранку працюють правоохоронці, опитують місцевих жителів та проводять слідчі дії. 

Стрічка новин