Конгрес США затвердив бюджет із $560 млн допомоги Україні

Конгрес США затвердив бюджет із $560 млн допомоги Україні

Конгрес США затвердив державний бюджет, який передбачає виділення Україні допомоги в розмірі не менше $560 млн, повідомляє посольство України в США.

"Україна високо цінує двопартійну підтримку в Конгресі США! Обидві законодавчі палати взяли Консолідований закон про бюджетні асигнування на 2017 рік, згідно з якими на програми допомоги Україні планується виділити не менше $560 млн", - ідеться в повідомленні посольства в "Фейсбуці".

У диппредставництві також зазначили, що наступним етапом набуття чинності закону стане його підписання президентом США.

Документ передбачає загальну суму допомоги Україні обсягом не менше $560,465 млн, з яких $410,465 млн будуть спрямовані на різні програми допомоги, ще $150 млн - в рамках "Ініціативи допомоги Україні в сфері безпеки".

Виділення військової допомоги Україні в розмірі $150 млн раніше окремо схвалив американський Конгрес. Затверджений ще в квітні оборонний законопроект передбачає, що ці кошти будуть доступні Пентагону з метою надання Україні військової підтримки, зокрема, надання летальної зброї оборонного характеру і оснащення, логістичної підтримки, підтримки розвідки української армії і сил національної безпеки, навчання особового складу українських збройних сил і т.п.

Стрічка новин