Більше мільойна на нагородження кращих учнів та вчителів міста пішло цього року із міського бюджету

Наприкінці навчального року у Палаці дозвілля «Листопад» зібрали переможців конкурсів та олімпіад різних рівнів та їхніх наставників. Кожному дісталися грошові подарунки - комусь 1000, а комусь - майже 50 тисяч гривень. 

Гордість країни - у залі Палацу дозвілля «Листопад» зібрали переможців учнівських конкурсів та олімпіад різних рівнів та їхніх вчителів. За кілька тижнів до кінця навчального року освітяни підбивають підсумки. 

Наталія Дорохова, начальник Полтавського міського управління освіти

- Якщо десь 5 років тому ми говорили про те, що на рівні України ми мали 10, 8, 12 перемог - минулий рік - це 28, цей рік - це 30 перемог.

Перший ліцей увійшов до сотні кращих закладів України, на обласних та всеукраїнських олімпіадах відзначилися чимало полтавських шкіл.  За даними прес-служби міської ради, цього дня вручають більше 700 нагород. За те, що піднімають імідж закладу через інтернет-технології, грамоту вручають дитячим садочкам. Перше місце дісталося закладу № 80. На його офіційному сайт - інформація про садочок, події, що в ньому відбуваються, напрямки підготовки, є навіть електронна бібліотека.

Лариса Панченко, директор ДНЗ №80

- Для нас це дуже велика радість і, мабуть, бажання велике працювати ще краще в цьому напрямку. Наша ідея була - показати зв'язок освітній з педагогами.

Тут відзначили переможців конкурсу «Вчитель року» та викладачів, які підготували переможців олімпіад і конкурсів. Нагороди - нечувано щедрі. Від однієї до трьох тисяч гривень для дітей, і від 5 тисяч гривень - для вчителів. Євгеній Перепьолкін, вчитель 6 гімназії, за найбільшу кількість учнів-переможців отримує 49 тисяч гривень.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Для того, щоб більше заохочувати дітей, в цьому році грошова винагорода була збільшена майже в 10 разів. На сьогоднішній день виділено коштів на заохочення вчителів і дітей більше 1 мільйона гривень. Найголовніше моє завдання - щоб спонукати дітей, вчителів для того, щоб вони більше прикладали зусиль для нашого навчання.

Стрічка новин