Друге життя старого асфальту

Автодорогу М-22 побудували у 60-х роках ХХ ст. Наразі тут розпочалися капітальні ремонтні роботи. Ознайомитися з процесом приїхав і губернатор Полтавщини Валерій Головко.

Автодорога М-22 Полтава-Олександрія побудована у 60-х роках ХХ століття. Дотепер тут не проводилися жодні капітальні ремонти, окрім ямкових. З минулого року тут розпочалися ремонтні роботи, процес виконання яких перевіряють інспектори відділу якості та технічного контролю Служби автомобільних доріг у Полтавській області. У середу тут побував і начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області Володимир Трояновський.

Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Це продовження робіт по М-22. Тут у нас є ділянки капітального ремонту та ділянки середнього ремонту. Зараз цю ділянку 38 42, ділянку середнього ремонту, який триває з минулого року.

Попередньо за результатами аукціонів в системі ProZorro обрали компанію-переможця - ТОВ «Ростдорстрой», яка зараз проводить ці роботи. Підприємство має власний асфальтобетонний завод та технічну базу, яка розташована поруч з ділянками, де тривають роботи. Наразі відремонтовано 25 кілометрів проїзної частини. Нині ремонтні роботи тривають на автодорозі Полтава-Олександрія, а саме на ділянці Полтава-Кременчук.

Костянтин Кіосе, генеральний директор ТОВ «Ростдорстрой»

- Це йде процес вспушування. Після цього процесу сюди завозиться щебенево-піщана суміш, по проекту зараз це 12 см. Потім розсипається 4% цементу, а потім запускається ось ця машина.

Про головні переваги в роботі саме цієї компанії розповів її директор Костянтин Кіосе.

Костянтин Кіосе, генеральний директор ТОВ «Ростдорстрой»

- Використовуємо старі матеріали, старе покриття, і в це покриття додаємо ще нове і економимо кошти.

У якості своєї роботи впевнені, бо дають гарантію в 10 років, запевнив Костянтин Кіосе. Перевірити, як саме проходить ремонтний процес, приїхав губернатор Полтавщини Валерій Головко.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Пріоритетом стратегії розвитку Полтавської області з цього року будуть саме дороги. Без доріг ми не можемо якісно надавати послуги медичного формату, ми не можемо забезпечити сьогодні стовідсоткове якісне підвезення школярів до шкіл, а це якість проживання людей в нашій області.

Роботи на цій ділянці планують завершити до кінця місяця.

Стрічка новин