Полтавщина і Дніпропетровщина будуть співпрацювати у напрямку патріотичного виховання

Відповідний меморандум днями підписали громадські організації двох регіонів. В рамках робочого візиту до Дніпра полтавська делегація відвідала також Музей АТО та вшанувала загиблих воїнів на Алеї пам'яті.

Задля обміну досвідом патріотичного виховання населення до Дніпропетровщини з робочим візитом завітала полтавська делегація. Поїздка відбулася за ініціативи голови Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації Володимира Голуба.

Володимир Голуб, голова Громадської ради при Полтавській ОДА

- Було вирішено, що не тільки члени Громадської ради поїдуть сюди, але поїдуть сюди волонтери, поїдуть сюди атовці, поїдуть сюди афганці, поїдуть козаки, поїдуть сюди батьки сімей загиблих.

Першим місцем, куди завітали полтавські активісти, стала Алея пам'яті. Її  наразі добудовують.

Віталій Маласай, директор Департаменту інформаційної діяльності Дніпропетровської ОДА

- Це все за власні кошти голови, голова вирішив не витрачати жодної копійки з державного бюджету, разом з небайдужими патріотами меценатами за власні кошти. Чотири стели буде великих і сімнадцять буде маленьких зі світлинами загиблих героїв.

Після покладання квітів до стели загиблих, полтавська делегація відвідала Дніпропетровську ОДА. Там відбулася зустріч громадських організацій: дніпропетровських та полтавських. Її учасники підписали меморандум про взаємодію та співпрацю між двома регіонами. Наприкінці зустрічі гості відвідали музей АТО. У ньому зберігаються понад тисячу унікальних експонатів, які показують події останніх років на передовій. В окремому залі гості мали змогу побачити документальні фільми про війну, які транслюються одночасно на чотирьох стінах. 

Любов Мочалова, мати загиблого

- Я вражена, вражена фільмом, самим музеем, це немає слів, я плакала, тому що я вражена, я пережила заново, мені здалося що я знаходжусь в Донбасі, знаходжусь на війні, там, де загинув мій син.

Іван Петренко, голова ГО «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини»

- Звичайно, таку експозицію, якийсь музей потрібно обов’язково створити в місті Полтава. Я вважаю, що Полтавський Краєзнавчий музей, колектив творчий обов’язково відгукнеться і ми зробимо гідну експозицію про наших воїнів.

У свою чергу громадські організації Дніпропетровської області пообіцяли найближчим часом приїхати з робочим візитом на Полтавщину.

Стрічка новин