Зі зведенням нового будинку на зупинці «Млинкомбінат» свого часу довелося знести філіал бібліотеки №2, яка там знаходилася

Це призвело до численних скарг мешканців району. Представники влади ще тоді обіцяли, що бібліотеку повернуть на своє місце.

Бібліотека на Подолі – єдина бібліотека в Ленінському районі, яка обслуговує доросле населення. Раніше знаходився заклад у старому одноповерховому приміщенні. Після його знесення, у зв'язку з будівництвом нової багатоповерхівки, відвідувачі не вірили, що бібліотеку повернуть на попереднє місце. Нині нам показали нове приміщення для читального закладу. Його площа, як виявляється, майже у 2 рази більша, ніж була раніше. 160 квадратних метрів відшкодувала будівельна організація, ще стільки ж міська рада безкоштовно передала бібліотеці. Наразі вирішується питання про долю приміщення, в якому нині перебуває заклад, а саме – на Леваді.

Задоволені поверненням бібліотеки на «Млинкомбінат» і читачі. Говорять, місце її розміщення – дуже вдале, оскільки знаходиться бібліотека між районами Подолу та Левади. Відтак, учням прилеглих шкіл не доведеться виїжджати до центру міста.

Спільною проблемою всіх бібліотек міста залишається недостатня кількість книг. Тому «Жіноча рада» Полтави ініціює акцію, яка буде проходити 10-11 серпня на перехресті вулиць Леніна та Фрунзе.

Бібліотеки міста самі вирішать, як розподілити зібрані книги. Передбачається, що частина потрапить і до бібліотеки-філіалу №2. До речі, відкрити її плануть уже до Нового року.

Стрічка новин