До 1 червня дороги мають бути без ям

Стосується це автошляхів державного значення. Відповідне доручення видав «Укравтодор». На меті – ліквідувати погіршення дорожнього полотна після зими. На території Полтавської області нині триває ремонт двох доріг – Р-60 та Р-42. Як проходять роботи, та що таке методика «великої карти» – далі у матеріалі.

На автодорозі Лубни-Миргород-Опішня – ямковий ремонт. Після зими тут приводять до ладу дорожнє полотно. Одночасно і радяться з місцевими громадами, аби врахувати їх побажання та спланувати, що робити найближчим часом.

Слідкують за якістю виконання ремонту і дотриманням технології спеціальні інспектори.

Владислав Піпа, інженер відділу якості Служби автомобільних доріг у Полтавській області 

- Я вношу запис в журнал виробництва. А підрядник зобов'язаний виконати ці зауваження, виправитись. Це виконується за кошти підрядника, якщо його вина в цьому.

Наразі, говорить фахівець, порушень не виявив.

Поточний ремонт зараз відбувається і на шляху Чорнухи-Лохвиця. Займається ним Лубенське ШБУ. 

Володимир Тетерятников, директор ТОВ «Лубенське ШБУ-9» (директор підрядної організації)

- Ми робимо таку конструкцію дорожнього одягу, де йде 10 сантиметрів бетону – м'який бетон. 10 сантиметрів крупнозернистий асфальтобетон. Зверху накриваєм верхнім шаром асфальтобетону у 4 сантиметри. Це дасть можливість дорозі витримати навантаження значні.

Працівники запевняють: така конструкція розрахована на 10 років, тож найближчим часом ніякі роботи вести не планують. 

Зараз ремонти йдуть на основних дорогах державного значення. Зокрема, це Р-42 Лубни-Миргород-Опішня та Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин. Після зими шляхи значно зносились. 

За дорученням Укравтодору ліквідувати ямковість, що утворилася після зими, необхідно до 1 червня, говорять представники обласного осередку. З початку року, запевняють дорожники, ліквідували понад 500 кілометрів ямковості.  

Роботи виконуються «великими» картами, які тримаються в рази довше, ніж звичайний ямковий ремонт. Методику випробували минулого року, кажуть дорожники, і побачили: асфальт після зими не зазнав деформацій. 

Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Це яскравий приклад заміни ямкового ремонту, який і минулого року, і за багато років теж показав свою неефективність. Ми хочемо, і вже з областю у нас є домовленість, і з районами, ми хочемо бути пілотною областю, яка застосує перший поточний дрібний ремонт великими картами до 5 кілометрів.

Полтавські компанії, зокрема, мають потужності не лише виконувати місцеві ремонти, а й виходити на більший рівень, запевняють фахівці. Наразі ж чекають результатів конкурсу.

Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- У нас оголошені тендери на всі основні 13 доріг в області. 18-19 у нас буде «розкриття», і це дозволить проводити ось такий ремонт, що дає гарантію на 5 років від виконавців.

До 22 року мають намір основні магістралі області відремонтувати, замінивши не тільки верхній шар, а й основу шляху. 

Цього року у Службі автомобільних доріг планують використати не менше 1 млрд. грн. на ремонти, у тому числі – за співфінансуванням з обласного бюджету.

Стрічка новин