До кінця травня у Полтаві замінять вікна у дитячих садочках

Андрій Матковський зустрівся з представниками своєї команди, щоб окреслити плани на поточний рік, обговорити ситуацію в місті та звернення від людей. На засідання запросили заступника мера з питань житлово-комунального господарства, бо найбільше депутатів запитують про дахи, підвали та під’їзди.

Як працювати, щоб виборці не нарікали на бездіяльність, – слуги народу від Блоку Петра Порошенка зібралися обговорити проблеми, з якими до них звертаються люди. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради 

- Наше завдання з вами як депутатів – щоб це не залишилось так: до вас звернулися, ви передали мені, я передав в ЖКГ, і ми про це забули, і нові звернення збираємо.

Андрій Матковський наголосив: роботу над кожним зверненням слід довести до логічного завершення і контролювати на кожному етапі виконання. Завдяки ініціативі провладної партії міський бюджет цього року дозволяє зробити багато. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради 

- Завдяки ініціативі владної партії та особисто Президента і керівника Уряду було прийнято Закон про децентралізацію. І саме тому ми сьогодні маємо бюджет майже 2 мільярда гривень – бюджет міста Полтави на 2017 рік. І тому з цих 2 мільярдів ми знаходимо гроші, не економим на дітях, знаходимо гроші на ЖКГ на вирішення питань і проблем, які має вирішувати громада.

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської в м.Полтава ради

- Дуже важливо, що від наших виборців постійно ідуть звернення, щоб допомогти у вирішенні питань з ЖКГ: ремонти під'їздів, дахів, прибудинкових територій. І, звичайно, зараз є порозуміння.

Щоб депутатська робота була ефективнішою, на зібрання запросили заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства. Він пояснює, скільки коштів цього року можна витратити на ту чи іншу проблему.

Андрій Лямін, заступник Полтавського міського голови з питань діяльності виконавчих органів

- В поточному році Полтавською міською радою виділено майже 180 мільйонів гривень на ремонт доріг. За ці кошти уже майже виконані роботи по капітальному ремонту проїздів на кладовищі, зараз ведуться роботи по вулиці Фрунзе, також в Полтаві проводяться розмітки.

А от на капітальний ремонт житлового фонду, за словами Андрія Ляміна, цього року виділили 65 мільйонів. За них мають полагодити дахи, підвали та під'їзди. Адреси будинків, де будуть проводитися ремонтні роботи, можна знайти на сайті Полтавської міської ради. Також на зібранні заявили: до кінця травня мають бути замінені вікна в усіх дитсадках, а в наступному році – у школах.

Стрічка новин