В аграрній академії команди КВН змагались за кубок ректора

Гра проходила у нестандартному форматі – за аналогом відомого українського гумор-шоу «Ліга Сміху». У змаганнях взяли участь 6 команд, по команді з факультету.

Традиційно у Полтавській державній аграрній академії студенти змагаються за Кубок ректора з КВН. Другий рік поспіль чемпіонат проводять у новому форматі.

Команда «СМТ», організатори чемпіонату з гумору «Ліга Сміху» ПДАА

- Так як ми є учасниками регіональної «Ліги Сміху» у м.Рівному, нам захотілось зробити щось нове у нашій академії, щоб вже продемонструвати нашій академії, всій Полтаві, те, що КВН зараз вже відживає свої роки, а з'являється «Ліга Сміху». І тому хотілось, щоб не тільки ми це відчули, а й відчула наша рідна академія.

Тепер команди змагаються, як у відомому українському гумор-шоу «Ліга Сміху».

Олександр Сергієнко, член журі

- Перший конкурсний епізод – це полотно, в якому команда обов’язково використовує зіркового тренера. Другий конкурсний епізод – це стендап. Це такий літературний вид гумору. І третій конкурсний епізод – музичний.

У ролі зіркового журі тут викладачі академії, місцеві «зірки» і депутати. Гра у такому форматі у виші проходить вже вдруге. За Кубок ректора змагалося 6 команд – по команді з факультету. 

Команда «Осторожно, кипяток», факультет обліку та фінансів 

- У нас єдина команда, в якій так багато дівчат. Дуже складно було, адже у кожного свій темперамент, і важко під кожного підлаштуватися. Але ми впоралися. І я впевнений, якби ви бачили наш виступ, вам би сподобалось.

Команда «Галичани», факультет економіки та менеджменту 

- Готувались ми дуже наполегливо, жартували, писали жарти, ночами збиралися.

В Аграрній академії чемпіонати з гумору проводять, починаючи з 2000-х років. Тож вони користуються чималою популярністю серед студентів вишу. Нагадаємо, що цьогорічний Кубок мера з КВН виборола команда саме з державної аграрної академії.

Стрічка новин