У будинку по вулиці Балакіна замінюють труби

Комунікації у підвалі вже давно застарілі, кажуть мешканці. Тож із цією проблемою вони звернулися до депутатів міської ради.

Восьмому будинку по вулиці Балакіна вже 39 років. Увесь цей час в ньому мешкає Ольга Іванівна. Жінка говорить: жодного разу комунікації у підвалах будинку не замінювали.

Ольга Боровко, мешкає за адресою вул. Балакіна, 8

- Дірки вже в трубах. Ми раз по раз викликали із ЖЕКу, щоб вони нам ремонтували. Вони хомутики ставлять і все. А далі що? Треба замінювати труби обов'язково. Труби прийшли всі в негодність.

Оновити комунікації у цьому будинку взялися депутати міської ради, представники команди Андрія Матковського. Роботи вже розпочалися. Їхню якість цього дня контролює Олександр Глазов.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради

- Зараз робота проводиться – заміна опалювального обладнання, які ведуть комунікації опалення. Холодна вода – вже замінена.

Ремонтом у підвалі цього будинку, запевняє Олександр Глазов, все не обмежиться. 

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради

- Ми працюємо, щоб заасфальтувати дворовий проїзд. Вже із сусіднього будинку звернулися стосовно даху, який будемо також через декілька місяців розпочинати робити.

Ремонтом у підвалах свого будинку мешканці не натішаться. Кажуть: тепер з новими трубами не буде тепловтрат та затоплень підвальних приміщень.

Стрічка новин