У Полтаві пройшов п'ятий конкурс краси і талантів «Пара-BEST»

Цьогоріч учасниками стало 8 пар. Всі вони – студенти полтавських коледжів та технікумів. Конкурсанти демонстрували свої таланти і вміння. Окрім учасників, для глядачів виступали вокалісти та творчі колективи міста.

Конкурс краси і талантів «Пара-BEST» проводиться серед студентів полтавських коледжів та технікумів. Уперше пройшов у 2013 році напередодні Дня Святого Валентина. Кожен рік конкурс підтримує Полтавський міський голова Олександр Мамай.  

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Сьогодні під патронатом міського голови і за ініціативи Дорожнього технікуму у нас проходить цей конкурс. Я думаю, що всі звернуть увагу, що присутній повний зал. Сьогодні у нас будуть змагатися 8 пар. І, слава Богу, що я не є членом журі, тому що для мене, як завжди, кожна пара гарна, всі чудові.

Міський голова на концерт прийшов із подарунками для всіх учасників і гостей конкурсу.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Я особисто сьогодні підготував для всіх без виключення учасників цього заходу, для того, щоб вони були більш патріотично налаштовані, і для того, щоб вони були патріотами нашого міста і нашої країни, всі отримають квитки на «Океан Ельзи».

8 пар учасників демонстрували свої вміння і таланти у чотирьох конкурсних епізодах.

Анна і Владислав, учасники конкурсу 

- Готувались ми дуже наполегливо, 2 місяці. Були різни моменти, були навіть сльози на репетиціях, але все буде добре. Хвилювання є, звісно. Спочатку було навіть страшно, а потім вже звик.

Деяким учасникам довелося спробувати себе зовсім у нових образах.

Сергій і Марія, учасники конкурсу

- Дуже багато днів ми готувалися, було дуже важко. Нам випала індійська тема. Я ніколи не танцював індійські танці, та довелося затанцювати. Ми харизматичні, креативні, я сподіваюсь, що перемога за нами.

Окрім конкурсантів, на сцені виступали полтавські вокалісти і творчі колективи. Як і обіцяв, Олександр Мамай розіграв серед гостей 30 квитків на двох на концерт «Океан Ельзи». Без подарунків не залишилися і учасники конкурсу. Всі пари отримали по 10 квитків на концерт відомого українського гурту, а також путівки на двох до Львова.

Стрічка новин