Комфорт, економія ресурсів та безпека – ефект від нових вікон у дитячих садках

У нашому місті до кінця року їх планують встановити у всіх дошкільних навчальних закладах. На ці потреби із міського бюджету депутати виділили понад 18 млн гривень.

Ці вікна довгі роки служили дитячому садочку №47. Вони відпрацювали своє сповна, і на заміну старим конструкціям прийшли нові – сучасні та енергозберігаючі. До садка «Золота рибка» вже три роки ходить Олександра. Її мама Яна каже: цієї віконної заміни у закладі чекали давно.

Яна Бідна, мати

- Холодно було. Вікна вже старі, давні. Потрібно було б раніше їх замінити, але, дякуємо, хоч у цьому році їх замінили.

У поточному році у дошкільному навчальному закладі за рахунок міського бюджету встановили 135 вікон. На ці цілі виділили більше одного мільйона гривень. З новими вікнами діти та вихователі, переконані у міській раді, отримають не лише додаткове тепло у садочку, а й економію грошей.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Тут ми у свій час збудували котельню, то якраз заміна вікон покаже, що ми зможемо економити на енергоносіях. Тобто, не тільки будуть комфортні умови для дітей, а будуть економитися кошти, які теж можна буде вкладати в розвиток цього дитячого садка.

Нові вікна, кажуть у дитячому садочку, – не лише комфорт та тепло, а й безпека дітей.

Тетяна Бугайова, заступниця завідуючої ДНЗ №47

- Вікна всі з ключами, безпечні. Діти не зможуть самі відчинити. Всі сітки стоять від комах.

Цього року у Полтаві мають наміри завершити заміну вікон в усіх дитячих садках. Також у планах – ремонт павільйонів на території дошкільних навчальних закладів та встановлення там нових ігрових майданчиків.

Стрічка новин