Легіонери полтавської «Ворскли» задекларували свої прибутки

Відповідно до українського законодавства, іноземці, які живуть на території нашої держави 3 місяці, зобов'язані звітувати про свої фінансові надходження. Податківці міста Полтави у вівторок самі прийшли до футбольного клубу та допомогли захисникові впоратися із декларацією.

Захисник полтавської «Ворскли», албанець Ардін Даллку у клубі приймає податківців. Півроку тому, говорить футболіст, потрапив до основного складу команди. Але зізнається: так близько перед камерами уперше. Тим паче, заповнює декларацію про доходи.

Ардін Даллку, захисник ФК «Ворскла»

- Декларацію подаю перший раз.

Допомагають іноземцеві працівники податкової інспекції міста Полтави. Спортсмен не багатослівний. Але ключова фраза йому таки вдається.

Ардін Даллку, захисник ФК «Ворскла»

- Закликаю громадян України також подавати декларацію.

Ардін Даллку – наразі єдиний іноземний гравець у команді. 

Тетяна Гуржій, головний державний інспектор відділу організації роботи ДПІ у м.Полтаві 

- Нормами податкового кодексу визначено: іноземні громадяни, які набувають статусу резидента України (для цього необхідно перебувати на території України понад 138 дні на рік), повинні в обов'язковому порядку подати декларацію про майновий стан і доходи.

Візити до футбольного клубу для податківців традиційні, бо за команду завжди грають іноземні громадяни, говорять інспектори.

Тетяна Гуржій, головний державний інспектор відділу організації роботи ДПІ у м.Полтаві 

- Минулого року декларували доходи два футболісти: один албанський, другий – сербський. Цього року тільки один футболіст.

Оприлюднювати подану декларацію права не мають, бо стосується вона статків іноземця.

До завершення кампанії з декларування доходів громадян, отриманих у 2016 році, залишаються фактично лічені дні. Останній термін заявки своїх прибутків – 3 травня.  

Стрічка новин