У Ліску будують нову дорогу

Остання мала з'явитися у цьому селищі ще у 90-х, проте до цього часу місцеві були вимушені об'їжджати добрий кілометр, аби виїхати на центральну вулицю.

Замість стихійного сміттєзвалища та болота – нова дорога. У Ліску вона з'єднає дві вулиці – Верхолянську та Ползунова. Три роки тому у цій місцині придбав земельну ділянку В'ячеслав. Відсутність прямого шляху до однієї з головних вулиць, каже, створювала незручності.

В'ячеслав Когут, місцевий мешканець

- Прямого проїзду не було. Доводилося об'їжджати, доволі далеко доводилося об'їжджати до своєї ділянки. Тепер, якщо буде дорога, буде напряму під'їзд до моєї ділянки.

На початку 90-х років, коли люди почали масово отримувати земельні ділянки на цій території, дорога тут була спроектована, проте вона залишилися тільки на папері. З проханням допомогти вирішити цю проблему місцеві звернулися до команди депутата міської ради Андрія Матковського. 

Володимир Корчака, депутат Полтавської міської ради

- На сьогоднішній день виконаний проект, визначена підрядна організація і виконуються будівельні роботи. Ми сподіваємося, що через два-три тижні роботи будуть закінчені.

Два тижні тому роботи стартували. Спочатку, кажуть працівники, їм довелося розчищати територію від сміття. Загалом вивезли 3 тисячі кубометрів непотребу. Зараз на майданчику працює трактор.

Володимир Кузін, представник ТОВ «Полтававодопровод»

- Відсипаємо піском, потім – щебнем, і запускаємо рух, поєднуємо Верхолянську з вулицею Ползунова для зручності місцевих мешканців.

Крім того, окрему увагу будівельники приділили створенню водопереливної труби.

Володимир Корчака, депутат Полтавської міської ради

- Це не просто влаштування відрізку дороги, а тут влаштовується ще й водопереливна труба, що унеможливить створення надзвичайних ситуацій і не призведе до підтоплення підвалів і погребів, помешкань громадян, які тут проживають.

Перші автомобілі зможуть проїхати цією дорогою вже у середині травня. До цього часу, кажуть депутати, мають відремонтувати і основний шлях, яким курсує громадський транспорт, тобто, вулицю Ползунова.

Стрічка новин