На суд не з'явився, бо мав поважну причину

Трихвилинне засідання у справі Кернеса та двох його охоронців закінчилось, так і не розпочавшись. Головний обвинувачений не приїхав на судове засідання. Робоча нарада та візит Володимира Гройсмана звільнили очільника Харкова від судових тяганин.

Здоров’я в нормі, але не до суду. Кернес не з’явився на судове засідання у Полтаві. Причина: робоча нарада у Харкові за участю Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Микола Олексіїв, секретар судового засідання

- Надійшла заява: «Прошу перенести судове засідання у зв'язку з участю мого підзахисного Кернеса в робочій нараді Асоціації міст за участю Володимира Гройсмана». Ця нарада з питань відкриття центрів надання соціальних послуг.

Після одинадцятої до Київського райсуду Полтави з’явились обвинувачені, і за сумісництвом – охоронці пана Кернеса – Блинник та Сміцький – у супроводі свого адвоката Юлії Козир. 

3 хвилини – саме стільки тривало чергове засідання. Геннадій Кернес та його двоє адвокатів зазделегідь направили повідомлення, що не мають можливості бути присутніми у Полтавському райсуді. На підставі цих звернень суд відклав розгляд справи. 

Андрій Антонов, суддя

- Суд вважає ці причини поважними. Суд на місці ухвалив: відкласти розгляд справи. Призначити розгляд справи на 11 годину 15 травня 2017 року.

Нагадаємо, справа Кернеса знаходиться на етапі допиту свідків обвинувачення. Їх 74, 60 вже були під присягою суду, залишились ще 14. На минулому засіданні свідки не з'явилися до зали суду, їх чекає повторний примусовий привід.

Стрічка новин