Письменники проклали «літературний міст» «Суми-Полтава»

Зустріч відбулася у Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського. Місцеві письменники і поети спілкувалися із письменниками Сумщини.

До Полтави приїхали письменники Сумщини. Такий захід провели в рамках творчої зустрічі «Літературний міст «Суми-Полтава». Ініціатором такої зустрічі стала письменниця з Сум. Альбіна Батуріна – сумська поетеса, яка народилася на Полтавщині. 

Альбіна Батуріна, ініціатор зустрічі

- Справа в тому, що ми спілкуємось лише в межах міста, області, району. Захотілося познайомитися з поетами, письменниками, наприклад, Полтави. Цікаво, що пишуть люди, що люблять.

Зустріч з гостями відбулася у літературній вітальні Полтавської обласної бібліотеки ім. Котляревського.

Галина Вовченко, провідний бібліотекар Полтавської обл.бібліотеки ім.І.Котляревського 

- Є ще така мета, щоб люди познайомилися творче. Можливо, навіть потоваришували, зацікавилися надалі отакими творчими зв’язками і, можливо, полтавці захочуть прокласти міст в зворотній бік «Літературний міст «Полтава-Суми».

Гості творчої зустрічі – члени Сумського літературного клубу «Грань».

Богдана Гусак, представниця Сумського літературного клубу «Грань»

- Ми хочемо потоваришувати з літературним бомондом Полтави. Хочемо, щоб між нами відстань у духовному плані була якомога менше.

Зустрітися з сумськими колегами прийшли не тільки полтавські письменники, а й з області. Своєю думкою з приводу творчої зустрічі поділився поет із Решетилівки Віктор Ставицький. 

Віктор Ставицький, поет

- Вони цікаві не тільки для мене, а й для всієї літературної громадськості Полтави. Такі зустрічі дають поштовх до спілкування, якусь свіжу кров, свіже слово. Це стимул для творчості і для дружби духовної.

Стрічка новин