Народний Герой України відгуляв весілля

Іван Банк – військовий 95 десантно-штурмової бригади. Виконував особливі завдання під Авдіївкою, Горлівкою, на 32 блок-посту. Рідні кажуть: він частіше на війні, ніж удома. І дуже радіють, що хлопець нарешті знайшов ту, яка готова терпіти і чекати.

Він більше звик до військової форми, ніж до краватки – головний сержант  роти 1 батальйону 95-ї  бригади. Цього дня десантник Іван Банк виконує особливе завдання.

- Чи обіцяєте ви бути з Альоною в горі і в радості, берегти ті теплі почуття, які у вас є, любити, поважати і оберігати її все своє життя?

- Обіцяю.

Присяга дружині, весільний рушник і, нарешті...

- З сьогоднішнього дня Іван та Альона є чоловіком та дружиною.

Він – учасник миротворчої місії в Югославії, кавалер ордену «Народний Герой» за подвиги на Сході України. Бої під Горлівкою та Авдіївкою, завдання на 32 блок-посту. Альона зізнається: бути його обраницею –  значить не знати спокою.

Іван та Альона Банк, молодята

- Його немає поруч. Він постійно на свїй військовій службі. 

- Кричала: «Женись на своїй армії!»

Він на війні частіше, ніж удома, відсутність зв’язку чи постріли як фон телефонної розмови – своїй дружині в день весілля Іван обіцяє, що це нанадовго, і бажає...

Іван та Альона Банк, молодята

- Терпіння... Що їй ще можна побажати? Щоб витримала.

Вони знайомі іще зі шкільної парти, його дзвінки долітали до неї із Косово та найгарячіших точок Донбасу. Не нарадіються за молодят рідні – кажуть, на це весілля чекали дуже довго. 

Ольга Крапівіна, сестра молодого

- В 30 років уже можна одружитися, я думаю. Хай йому Бог помагає. Вони довго йшли до цього.

Іван – із багатодітної родини, у його батьків – аж 10 дітей. Щоправда, мама не дожила кілька років до цієї події, а батько бажає сину продовжувати традицію багатодітності.

Андрій Банк, батько

- Щоб був щасливий, здоровий, і сім'ю таку, як у нас – велику. Щоб було десятеро, не менше.

Стрічка новин