Ситуація в зоні АТО станом на 18:00 23 квітня 2017 року

Ситуація в зоні АТО станом на 18:00 23 квітня 2017 року

З початку доби ворог 18 разів відкривав вогонь по опорних пунктах Збройних Сил України.

На Донецькому напрямку, позиції у районі Троїцького ворог обстріляв з мінометів калібру 120-мм та 82-мм, автоматичних гранатометів та кулеметів великого калібру. По опорних пунктах поруч Авдіївки ворог вів вогонь зі 120-міліметрових мінометів, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. З мінометів калібру 82-мм противник гатив по позиціях поблизу Луганського. Захисників Невельського та Троїцького ворог обстріляв з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів, а оборонців Пісків та шахти «Бутівка» — з гранатометів та стрілецької зброї. По позиціях поруч Зайцевого противник вів вогонь зі стрілецької зброї. У районі Авдіївки діяли ворожі снайпери.

На Приморському напрямку, по оборонцях Водяного, Гнутового та Павлополя противник вів вогонь зі стрілецької зброї. У районі Водяного активізувалися ворожі снайпери.

На Луганському напрямку, з 82-міліметрових мінометів та кулеметів великого калібру ворог обстріляв опорні пункти біля Новозванівки. По позиціях поруч населеного пункту Новоолександрівка вів вогонь з озброєння БТР та гранатометів.

Один військовослужбовець Збройних Сил України загинув, ще двоє отримали поранення.

Стрічка новин