Студенти боролися за Кубок мера

У Палаці дозвілля «Листопад» відбувся фестиваль КВН. Жартували на ньому п'ять команд з п'яти вищих навчальних закладів нашого міста.

На сцені палацу дозвілля «Листопад» – найвеселіші та найкмітливіші студенти полтавських вишів, у залі – їхня палка група підтримки. Глядачі мають, за кого вболівати сьогодні.

- Сьогодні ми вболіваємо за нашу рідну альма-матер. Це – УМСА. Команда КВН – це мої найкращі друзі, і я впевнена, що вони сьогодні будуть переможцями. Вони дуже талановиті, вони мають багато досвіду, і я впевнена, що вони не підведуть нас.

- Сьогодні буду вболівати за команду технічного університету ім. Кондратюка. Тому що, на мою думку, у них – найвідвертіший гумор і найзавзятіша команда.

- Я буду вболівати за збірну Аграрної академії. Фронтмен – це найкраще, що у них є. Уся команда дуже сильна, але фронтмен у них найкращий.

Олена Кашуба, голова Студентської ради м.Полтави

- Я буду вболівати за всі навчальні заклади. Так як я є головою Студентської ради всього міста, тому всі студенти – мої рідні. І я не можу когось окремо виділити. 

5 вищих навчальних закладів змагалися цього дня на фестивалі КВН за головний трофей – Кубок міського голови. 4 конкурсних епізоди – привітання, розминка із залом, відеоконкурс та домашнє завдання. Свої виступи протягом фестивалю в якості запрошених гостей дарував присутнім відомий український дует «Брати Шумахери». Шоумени зізнаються: у студентські роки вони теж грали у КВН, тож для гумористів-початківців мають кілька універсальних порад. 

дует «Брати Шумахери»

- Робити те, що тобі подобається. Якщо тобі самому смішно, значить, виходити і показувати це людям. І глядач оцінить і скаже, смішно це, чи ні. КВН-щик-початківець – це артист. А артист повинен, перш за все, поважати сцену. Тобто, він має виходити з повагою до сцени, до глядачів. Він має виходити підготовленим, відрепетируваним.

Визначитися із переможцями цього фестивалю журі було нелегко. Жарти високого рівня підготували усі без винятку команди. Тож заохочувальні подарунки від міського голови отримали одразу 5 колективів. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Моя принципова позиція, щоб всі учасники без винятку отримали грошові винагороди, тому що вони всі готувалися. На це виділено 50 тисяч гривень. Тобто, кожна команда отримає по 10 тисяч гривень і кожна команда отримає по 50 квитків на «Океан Ельзи».

А от сам Кубок міського голови дістався представникам Полтавської державної аграрної академії.

команда ПДАА

- Отакі емоції у нас. Це було важко. Команди були дуже сильні, але ми змогли.

Глядачі у залі теж не залишилися без сюрпризів. Серед них провели розіграш 30 запрошень на двох на концерт гурту «Океан Ельзи». А також усім присутнім у залі вручили флаєри, які згодом можна буде обміняти на квитки до Дня молоді.

Стрічка новин