Більше 700 тисяч гривень – на вікна у ДНЗ «Віночок»

Більше 700 тисяч гривень міська влада виділила на металопластикові вікна у дитячому садку «Віночок». За ці кошти закупили 76 віконних конструкцій. Роботи із їх встановлення вийшли на фінішну пряму.

Стало затишніше, тепліше та світліше – про такий ефект від нових вікон говорять у дошкільному навчальному закладі «Віночок». Із робочим візитом у ньому цього дня – депутат міської ради Андрій Матковський. Сюди обранець завітав, аби подивитися на якість виконаних монтажних робіт. Побаченим залишається задоволеним. Адже, говорить, переконався: усі роботи виконані «на совість».

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- 1 квітня приступили до роботи. Три дні – п'ятниця, субота, неділя – замінені всі вікна. Це – 76 вікон. І за тиждень, 10 днів, тому що є вологі процеси, проводилося фарбування, штукатурка і так далі, ми бачимо, в якому сьогодні стані.

Вікна замінили у всіх групах. А їх у навчальному закладі 14. Так само відтепер в оновлених приміщеннях малеча займатиметься музикою та спортом.

Антоніна Рвачова, завідуюча ДНЗ №2 «Віночок»

- В усіх приміщеннях дошкільного закладу замінені вікна. В усіх приміщеннях, які є: харчоблок, медицина, пральний блок, всі кабінети, спортивна зала, музична зала і коридори.

Роботи у цьому дитячому садочку обійшлися міській владі у більше ніж 700 тисяч гривень. Загалом з початку року заміна віконних блоків запланована у 23 дитячих садочках на загальну суму понад 18 млн. грн. Цей процес мають намір закінчити до 1 червня. На останній сесії міської ради 24 березня депутати більшістю ухвалили зміни до бюджету міста та виділили додаткові кошти на галузь освіти. Зокрема, майже 9 з половиною млн гривень – на виготовлення проектно-кошторисної документації та на виконання капітального ремонту із заміною віконних блоків у 20 закладах освіти.

Стрічка новин