Полтавська облрада відмовила Cadogan в узгодженні ліцензії на Загорянську нафтогазову площу

Полтавська облрада відмовила Cadogan в узгодженні ліцензії на Загорянську нафтогазову площу

Полтавська обласна рада відмовила нафтогазовій компанії Cadogan Petroleum в узгодженні спеціального дозволу на Загорянську нафтогазову площу, повідомила компанія на сайті Лондонської фондової біржі.

На думку Cadogan, таке рішення обумовлене невдоволенням обласної влади в питанні розподілу ренти між центральним і місцевим бюджетом. Компанія вимагала узгодження облради протягом 3 років, однак так і не досягла успіху, а її стара ліцензія на це родовище втратила чинність.

"Cadogan проаналізувала доступні варіанти дій і ухвалила рішення, що в інтересах компанії не оскаржувати цю відмову і не подавати ту саму заявку повторно. Компанія зберігає можливість подачі нової заявки в майбутньому і/або участі в аукціоні. Cadogan також зберігає право власності на свердловини, які можуть бути здані в оренду новому власнику ліцензії, якщо така буде видана", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Cadogan в 2016 році збільшила чисте виробництво вуглеводнів на 6% порівняно з 2015 роком - до 116 барелів нафтового еквівалента на добу (boepd)

Стрічка новин