У Полтаві відбувся концерт духовної музики

Традиційно такий захід проводять з нагоди найбільшого православного свята – Воскресіння Ісуса Христа. Свої виступи тут демонструють церковні і дитячі колективи.

Близько 10 років у Полтаві проводять Великодні і Різдвяні концерти. 

Світлана Момот 

- На такі концерти ми ходимо з подругами кожного року. Нам вони дуже подобаються. Очікуємо і в цьому році, що все буде гарно, і що на Україні також все буде гарно і наступить мир.

Родзинка цьогорічного Великоднього концерту – велика кількість дитячих колективів. Сюди завітали гості з селища Скибівщина, хор духовенства Полтавської єпархії, різні церковні хори місцевих храмів та багато інших. 

Тетяна Дубова, співорганізатор концерту

- Головна мета цього концерту – нести місію церкви про Христа, прославляти Його. У Великодні концерти ми прославляємо Воскреслого Спасителя, радіємо всі разом.

Концерт проводять з ініціативи Високопреосвященнішого Митрополита Полтавського і Миргородського Филипа. 

Филип, Митрополит Полтавський і Миргородський  

- Я сердечно вітаю всіх вас зі святом Воскресіння Хрестового. Бажаю, щоб Господь послав мир, любов, злагоду, тепло у ваші серця і ваші оселі. І ви реально в своєму серці, в своєму житті відчували Божу ласку і Божу підтримку. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Захід відвідав Полтавський міський голова Олександр Мамай. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова 

- Мені приємно, що Владика Филип зібрав нашу територіальну громаду, зібрав якомога більше людей для того, щоб їх об’єднати. Хто б що не казав, свято Різдва Христового, свято Вознесіння Христового ці дні у нас ніхто в житті не забере. Бо дійсно Ісус Христос Воскрес.

Полтавський міський голова також подарував обіцяну ще на Різдвяному концерті поїздку на святу гору Афон. Вже в травні 11 священнослужителів відвідають святе для кожного православного християнина місце. 

На концерт прийшло чимало людей різного віку. Організатори розповідають, що подібні заходи завжди користуються великою популярністю серед полтавців.

Стрічка новин