Свято до Великодня для ста полтавських дітей

В одинадцятій школі привітали малечу так званих пільгових категорій. Тут для них влаштували концерт їх однолітки, а керівники Київського району Полтави організували солодкі пригощання.

В 11 школі Полтави продовжують відзначати світле свято Великодня. Цього разу керівники Київської районної ради зібрали на захід маленьких полтавців.

Сергій Синягівський, голова Київської районної у м.Полтаві ради

- Це з усього району 100 діток пільгових категорій. Тут діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, і переселенці. І, звичайно, ми таких діток не залишаємо поза увагою.

Для дітей підготували святкову програму: учні 11 школи влаштували концерт.

На зустріч прийшли і представники духовенства. Отець Олександр розповів дітям про те, що нині заважає сучасним людям бути вільними. 

о.Олександр, священик Храму Іоана Воїна

- Якщо ти людина, ти повинен відмовитись від ненависті. Побачити в іншій людині свого брата, хоч і заблудлого. Знайти спільну мову, щоб відродилася наша Батьківщина, щоб на ній відродилися мир і взаємна любов.

Подібні привітання – традиційні у районі, говорять його очільники. Вже мають заплановані заходи на найближчі свята.

Сергій Синягівський, голова Київської районної у м.Полтаві ради

- Ми до Великодня, крім цього, і привітали дітей-інвалідів, які мешкають у нас в Київському районі. Сьогодні проведемо цей захід. І вже не довго залишається – до Дня захисту дітей ми також проведемо світле дійство.

Також для дітей підготували і солодкі пригощання.

Стрічка новин