Інспектор «Грива» нагадував полтавцям правила безпеки дорожнього руху

Наша область долучилася до Всеукраїнського флеш-мобу «БДР Challenge». Від кого прийняли та кому передали цю естафету – дивіться далі.

- Сьогодні Харківщина провела флеш-моб з безпеки дорожнього руху БДР Challenge. Передаємо вам естафету!

Полтавщина естафету прийняла. До нашої області з Харківщини приїхав прапор цього Всеукраїнського флеш-мобу та його символ – іграшковий коник на ім'я Грива. Полтавський регіон став 17, який про безпеку доожнього руху заговорив під час пізнавально-розважальних заходів.

Сергій Альошкін, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області

- Основна мета цього заходу – показати нашій громаді, що безпека дорожнього руху – це найвища цінність і цінність людського життя.

На Театральній площі зібралися і дорослі, і діти. Усі вони є учасниками дорожнього руху, тож, кажуть у патрульній поліції, повторити правила безпеки для них буде не зайвим.

Віталій Мельничук, начальник Управління патрульної поліції міста 

- Кожен учасник дорожнього руху, включаючи пішоходів, водіїв автомобілів, мотоциклів, маршруток, коли ми будемо поважати один одного, на наших дорогах і вулицях буде безпечно.

До проведення цього свята також долучилися гості – представники ОБСЄ. Вони розповсюджували серед присутніх світловідбивні елементи та друковану продукцію.

Джеймс Сперос, представник ОБСЄ

- Як поліцейському у відставці, мені дуже приємно бачити, як поліцейські працюють разом з батьками і дітьми для побудови більш безпечного життя у Полтаві та Україні.

У свою чергу працівники поліції Полтавщини передали естафету колегам із Сумської області.

Стрічка новин