Кличко проти Джошуа: "Я - як гора Еверест"

Кличко проти Джошуа: "Я - як гора Еверест"

"Найочікуваніший бій року", "історичний", "найбільш відвідуваний поєдинок в історії Британії" - так пишуть про двобій Володимира Кличка і Ентоні Джошуа провідні британські газети.

Великий інтерес до події цілком зрозумілий. За оцінками тамтешніх оглядачів, незалежно від того, чию саме руку підніме вгору суддя по закінченні бою на лондонському стадіоні Вемблі 29 квітня, прихильники боксу по всьому світі стануть свідками занепаду однієї спортивної кар'єри і злету іншої.

Букмекери за Джошуа

Як повідомляє поважна британська газета Guardian, наразі симпатії букмекерів на боці англійця. Ентоні Джошуа прийшов у професійний бокс, вигравши золото на Олімпійських Іграх 2012 року.

Відтоді він жодного разу не зазнавав поразки.

Відколи Ентоні Джошуа прийшов у великий бокс, у нього не було жодної поразки Відколи Ентоні Джошуа прийшов у великий бокс, у нього не було жодної поразки

"Цей 27-річний боксер легко і жорстко впорався із 18-ма суперниками, відправивши у нокдаун деяких з них протягом секунд", - пише про Джошуа газета Telegraph.

"Якщо він переможе Кличка, Джошуа може стати найбільшою зіркою британського спорту і, можливо, найбільшою зіркою світового боксу. Протягом наступних п'яти років він може стати першим боксером-мільярдером", - додає видання.

Як і Джошуа, Кличко є власником олімпійського золота, завойованого в американській Атланті 1996 року, нагадує Mirror.

"Ніхто не міг здолати Кличка протягом 10 років, з 2004 по 2015, аж поки його не розгромив британець Тайсон Фьюрі", - зазначає газета.

Інтрига зберігатиметься принаймні до 22:00 години 29 квітня за лондонським часом, коли ці два атлети вийдуть на ринг стадіону Вемблі.

На той час буде встановлено принаймні один рекорд: 90 тисяч проданих квитків на поєдинок Кличко-Джошуа зроблять його найбільш відвідуваним боксерським боєм у повоєнній Британії.

Досвід проти молодості

Що переможе: досвід чи молодість? Відповідь на це питання намагається знайти Independent. 

"Зрозуміло, що пік форми Кличка вже в минулому. Ще до тієї поразки від Фьюрі йому довелося докласти чимало зусиль, аби подолати легшого і не такого настирливого Браянта Дженнінгса під час досить тьмяного бою в Нью-Йорку, який відбувся на сім місяців раніше", - пише видання.

"Можна впевнено говорити, що його останній насправді яскравий виступ відбувся у листопаді 2014-го, коли він у п'ятому раунді здолав Кубрата Пулева у поєдинку в Гамбурзі", - веде далі Independent.

Але списувати в запас 41-річного Кличка ще зарано.

"Ми знаємо вік боксера Кличка. Але із віком приходять мудрість і досвід", - цитує Independent колишнього британського боксера Карла Фроча.

"Ми ще можемо побачити найкраще, на що здатний Володимир Кличко", - переконаний він.

"Я не відчуваю свого віку"

Сам Володимир воліє не перейматися через свої роки.

"Я не відчуваю свого віку. Це не порожні слова. Я наближаюся до найкращої форми у моєму житті", - заявив він у розмові з Guardian.

Проте він сам оцінює свої шанси, як 50 на 50.

"Чи по силах це молодшому? Чи ще здатен на щось старший? Знаки питання роблять цей поєдинок дійсно цікавим", - розмірковує він.

Газета застерігає від передчасних висновків.

"Його тіло все ще вкидається в око своїми формами, його обличчя все ще ніби висічене, а руки досі виглядають, як зброя масового знищення", - ділиться спостереженнями Guardian.

"Цей чоловік вже скуштував і смак перемоги, і смак поразки. Він вийде на ринг не тому, що йому потрібні гроші, а тому, що він твердо налаштований нагадати світові, що саме він є найсильнішим боксером-важковиком, який має все, аби стати чемпіоном", - додає видання.

Підтверджує це й сам боксер.

"Це може здатися зарозумілим, але я як гора Еверест, - каже Кличко. - Ви можете піднятися на неї в певний момент - протягом двох тижнів в квітні, здається - і сказати: "Я переміг Еверест".

"Але після цього ви повинні бігти вниз, тому що він зруйнує вас, якщо ви згаєте час. Дехто повертається туди, але багато людей помирають. То ж чи є Еверест переможеним? Ні, він й досі там, і вже в квітні цього року він знову позбавить декого життя", - міркує боксер.

Стрічка новин