Діти із другого інтернату напередодні Великодня пекли... піцу

Майстер-клас із приготування цієї страви для них влаштував Фонд захисту і підтримки талановитих дітей ім.А.Кукоби. Не обійшлося на цій зустрічі і без традиційних великодніх смаколиків.

У цій залі зустрічаються давні друзі – вихованці другого інтернату та представники «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей». 

Юлія Іщейкіна, співзасновниця Фонду захисту і підтримки талановитих дітей ім.А.Кукоби

- Ми опікуємося цим інтернатом з 93 року. Ми любимо цих дітей. Вони в нас такі талановиті. Як казав Анатолій Тихонович Кукоба: «Немає неталановитих дітей, є дорослі, які не зробили дітям шлях до таланту».

Сьогодні Фонд відкриває таланти дітей у кулінарному мистецтві. Завдання – приготувати піцу. Замісити тісто, правильно розкатати його дітям допомагають дорослі. Решта роботи – з начинкою та формою майбутньої страви – політ фантазії юних кухарів. Людмила свою піцу вирішила зробити схожою на сердечко. У цей знак дівчинка вкладає особливий зміст.

Людмила, учасниця майстер-класу

- Що ця піца буде робитися з любов'ю.

Майстер-класом діти залишилися задоволені. Доки піца готується, вони розповідають про інгредієнти, які увійшли до їхніх страв.

Євген, учасник майстер-класу

- Що ти поклав до своєї піци?

- Гриби, сир і соус.

Костянтин, учасник майстер-класу

- Я її робив невелику, бо вона б приставала, і низ би випав. Я її маленьку зробив, закрутив, поклав бекон, спочатку помазав, потім поклав бекон, потім поклав гриби і соус.

За кілька хвилин дитячі кулінарні шедеври готові. Їх малеча дегустує за обідом. А після пригощання кожен із учасників майстер-класу, а також діти, які не змогли завітати на цей захід, отримали від організаторів подарунки у вигляді запашної паски.

Стрічка новин